Piracki fotoradar - przeczytajcie do końca !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

A GOŚĆ 08-11-10 15:03

Jadąc przez mieścinę Biały Bór 50 km/h (z Krakowa nad morze - cała trasa zajmuje kilkanaście godzin) zostałem sfotografowany przez fotoradar schowany gdzieś w krzakach. Okazało się, że w tym miejscu było ograniczenie do 40 km/h i sprytni urzędnicy wymyślili aby dorobić ustawijąc fotoradar. Z mediów wiem, że dużą część kwoty z mandatów pobiera firma prywatna zajmująca się obsługą fotoradarów. W rozmowie w grupie znajomych okazało się, że ktoś też dostał w podobnej sytuacji tam mandat. A przed chwilą usłyszałem w trójce, że gmina jest z tego słynna. Gratuluję gminie takiej sławy w całej Polsce. Ja będę omijał to miasto szerokim łukiem co i wszystkim zalecam. Życzę powodzenia w najbliższych wyborach samorządowych ludziom, którzy mają odrobinę oleju w głowie.

Odpowiedz Cytuj
A. GOŚĆ 28-11-10 18:09

Niestety, ludzie mający olej w głowie u nas w gminie w wyborach sukcesu nie odnieśli.

Odpowiedz Cytuj
Amator GOŚĆ 24-03-11 16:48

Zwyczajnie was debile ominę, zamiast do śmierdzącego mielna pojadę do Chorwacji lub Turcji

Odpowiedz Cytuj
Amator GOŚĆ 24-03-11 16:51

Następnym krokiem w poprawie bezpieczeństwa obywateli będzie obniżenie dopuszczalnej prędkości do poziomu obowiązującego na drodze osiedlowej.... złodzieje!!

Odpowiedz Cytuj
Laser GOŚĆ 21-07-11 10:45

I mnie tęż dziabneli ale to jak perfidnie zrobione zdjęcie szkoda słów współczuję mieszkańcom

Odpowiedz Cytuj
Santiago GOŚĆ 30-07-11 16:03

Dostałem mandat z tego pierdziszewa, w którym zamiast orginalnego podpisu komendanta "straży" miejskiej Lady jest skan jego podpisu. moim zdaniem na tego typu pismach musi być podpis orginalny. Co do poprzednika ja również ostatni raz pojechałem nad polskie morze. Niech buraki z wybrzeża i woj. zachodniopomorskiego sami włażą do śmierdzącego bałtyku i się nim zachwycają. Panowie kierowcy omijać tą mieścinę zwaną białym borem i inne tego typu pierdziszewy które żyją z kierowców.

Odpowiedz Cytuj
Ola GOŚĆ 03-08-11 19:12

Reklama dla polskiego morza . Pomyślcie ilu ludzi nie pojedzie nad Bałtyk w następnym roku z powodu takich szaleńców , rozbójników na drogach .Osobiście znam kilku ludzi , którzy z tego powodu już nad polskie morze nie pojadą .

Odpowiedz Cytuj
M GOŚĆ 08-08-11 22:03

Dostałem w czerwcu trzy fotki z Białego Boru - napisałem, że odmawiam przyjęcia mandatu, a oni dalej przysyłają - "zapłać bez punktów"... Znowu im odeślę Gdyby kasa szła np. na naprawę dróg, ale tam drogi są fatalne!!!

Odpowiedz Cytuj
Titus GOŚĆ 17-08-11 23:28

Wracałem przez biały bór w zeszłym tygodniu i też mi migło przed oczami zaraz za rondem, jadąc w kierunku Torunia. Stał śmietnik za barierkami i pstrykał. Czekam czy coś przyjdzie

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://bialybor.istrefa.com

istrefa gmina Biały Bór | istrefa powiat szczecinecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Biały Bór - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-425


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem