Miła obsługa sklepu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Mieszkanka ul.Dworcowej GOŚĆ 26-09-10 15:01

Chciałabym się podzielić spostrzeżeniem jak uprzejma  jest obsługa w sklepie przy ul. Brzeżnickiej a właścicielem jest p. Beata Moskal sama właścicielka jest bardzo uprzejma i z bardzo dobrym sercem jak tylko zobaczy ze osoba starsza lub kaleka wychodzi z zakupami bierze torby i pomaga donieść na miejsce,mało tego jak schorowany człowiek by zadzwonił ze potrzebuje zakupy zrobić a nie moze dojść przyniesie na miejsce darzymy tą osobę wielkim sercem wspomaga ludzi biednychPanie ekspedientki zawsze witają klientów uśmiechem a są to P. Zdzisia, Monika i Bozenka.Ludzie potrzebujący pomocy a biedni nie wyjdą z tego sklepu bez chlebawielki szacunek dla takich osób .Nikt nie zostaje obsłużony arogancko.

Odpowiedz Cytuj
Miroslaw (guest) 11-11-10 20:17

Tak, tez jestem tego zdania. Sklep ogolnie nazywanym "hurtem" daze duzym zaufaniem i milo robi sie tam zakupy. W przeciwienstwie np do nocnego gdzie niekiedy sprzedawczynie sa bardzo niemile i zachowuja sie jakby robily wielka laske sprzedajacym. Do te pory Pani Edyta Dyk, jako jedna z tych niemilych sprzedawcow na szczescie odeszla ale niestety zastapila ja kolejna zmora sklepu nocnego Pani Katarzyna.... bodajze Kosarczuk.... Pani Polechonska - wlascicielka sklepu - jes za to bardzo mila osoba. Bardzo ja lubie i usmiech pojawia sie zawsze na mojej twarzy kiedy ja widze za kasa... :-)

Odpowiedz Cytuj
Xxx GOŚĆ 17-11-10 16:26

Nie zgadzam się z powyższym stwierdzeniem,gdyż nieraz robiłem zakupy w sklepie nocnym. Wszystkie ekspedientki są bardzo miłe i uprzejme. Można nawet z nimi porozmawiać choć nie wszędzie można się spoufalać z klientem. Pani Edyta pracowała tam ponad 10lat... Bardzo brakuje mi jej i nie tylko mnie jej osoby. A odnośnie pani Katarzyny także nie mam zastrzeżeń do jej zachowania. Zawsze z uśmiechem na twarzy obsługuje młodzież jak i osoby starsze.Uważam że kogoś po prostu zżera zazdrość i dlatego tak napisał... Tak na pewno ponieważ sklep nocny to jeden z najlepszych sklepów w Białym Borze.A pominął bym jeden szczegół. Czy pan wie w ogóle co to jest zmora?? Nie sądzę bo żaden człowiek przy zdrowych zmysłach by tak nie napisał.P.S.Pani Polehońska pisze się przez "h"

Odpowiedz Cytuj
Wierny klient GOŚĆ 18-11-10 19:33

Ja też chcę się podzielić uwagami dotyczącymi naszych sklepów.Zgadzam się z opinią,że w hurcie jest sympatyczna i bardzo miła obsługa,panie ekspedientki są uprzejme i zawsze miłe to samo tyczy się szefowej-pani Beaty,to prawda,że jest bardzo pomocna i uczynna.Podobno odeszła pani Zdzisia-szkoda.Mam nadzieję,że ktoś kto ją zastąpił też będzie godny pochwały.A co do sklepu zwanego potocznie nocnym,to nie zgadzam się z opinią,że pani Edyta i pani Kasia są niemiłe.Fakt,że w tej chwili pani Edyty już nie ma,ale wierzę,że niebawem wróci.Natomiast pani Kasia jest przesympatyczną osobą i cieszę się,kiedy mnie obsługuje.Takich ludzi więcej nam trzeba.Jedyną uwagę jaką mam do nocnego,a raczej do osób tam pracujących,to pani Dorota.Nie wiem,czy ona ma takie dziwne poczucie humoru czy po prostu już taka jest.Nie podoba mi się jej wieczne wdzięczenie się do mężczyzn i chociaż sam jestem facetem to po prostu ta jej słodycz jest wręcz gorzka.Pani Dorota to taka słodka idiotka.No,ale tacy ludzie też istnieją.pozdrawiam ''hurt''i ''nocny'' .

Odpowiedz Cytuj
Miłośniczka GOŚĆ 24-11-10 0:11

Nocny to najlepszy sklep na BB a obsługa jest bardzo miła..a Pani Katarzyna zaraz pewnie będzie pani Rogowska jest wręcz bardzo miła i sympatyczna..lubię ten sklep i pozdrawiam właścicieli i pracowników..narazie

Odpowiedz Cytuj
Zadowolona klijentka GOŚĆ 25-11-10 13:22

Tak to prawda pani Kasia jest przemiłą osobą i bardzo uprzejmą. I mam nadzieje ze niedługo przejdzie na nazwisko Rogowska bo tworzy piękną parę z panem Adrianem. Uważam iż pani Marzena jest bardzo zadowolona z takiej pracownicy i z reszty pracowników również bo naprawdę miło robi się tam zakupy.

Odpowiedz Cytuj
Ziomek GOŚĆ 29-11-10 10:00

Tak Kasia jest bardzo miła panią i sympatyczną osobą..takiej pani nie ma chyba w nocnym..Dziękuje!

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://bialybor.istrefa.com

istrefa gmina Biały Bór | istrefa powiat szczecinecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Biały Bór - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-425


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem